SOFTSWISS jest już w Polsce!

SOFTSWISS to międzynarodowa marka IT, oferująca certyfikowane rozwiązania softwarowe do zarządzania operacjami w obszarze iGamingu. SOFTSWISS powstał w 2009 roku.

Dziś jesteśmy jedną z największych firm IT z branży iGamingu i posiadamy oddziały w różnych częściach świata, w tym od 2021 roku w Polsce w mieście Poznań. Dołącz do nas, jeśli podzielasz naszą wizję rozwoju!

O nas

Jako lider w rozwiązaniach technologicznych posiadamy międzynarodowe licencje pozwalające na implementację stworzonego oprogramowania dla kasyn online oferujących rozrywkę w tysiącu grach, platformą marketingu afiliacyjnego oraz z platformą zakładów bukmacherskich, która jest naszym najnowszym produktem.

SOFTSWISS nigdy nie staje w miejscu. Nawet udane rozwiązanie technologiczne staramy się uczynić jeszcze lepszymi i to właśnie Ty możesz się do tego przyczynić!

W 2013 roku jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy technologię obsługi kasyn online z systemem płatności bitcoin (BTC), co czyni nas liderem w dziedzinie wykorzystania kryptowalut na różnych platformach gier online.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których głównym celem jest ciągły rozwój poprzez doskonalenie umiejętności.

Nasze technologie

Języki programowania
Biblioteki i frameworki programowanie

Co oferuje firma?

Zatrudniamy!

Wszystkie oferty

Dołącz do naszego zespołu!

Napisz do nas bezpośrednio na adres [email protected] lub wypełnij formularz
Wpisałeś niepełne dane
Merkeleon P Sp. z o.o.
Ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań

KRS: 0000806149
NIP: 5252802291
+48 739 579 088

Zapytania prasowe: [email protected]